arduino c# baglantısı yardım
  • herkeze kolay gelsin ben bir proje yapmaya başladığım arduino uno r3 aldım elimde servo motor led dc motor sıcaklık sensörü var bread bord a yerleştirmeyi ve arduino ya program yazmayı öğrendim ama sorun şu internette c# ile sadece basit bir led yakma vermişler ben bir çok yöntem denedim mesela label a led den gelen sıcaklığı yazdırmayı ama bi türlü beceremedim bunun kodları yokmu nasıl bulabilirim nette bazı kişiler yapmış ama c# kısmındaki kod dökümünde yardımcı olmamış birde ben sadece arduinoya işte arduino ya 1 sinyali giderse ledi yak demişler 3 4 5 gibi komutları okumazmı yazsam yani ben örnek veriyorum eğer serialden gelen 3 olursa şunu yap diyeceğim yani o olur mu
  • Merhabalar
    tabiki olur sonuçta c# arayüzünden serial port bağlantısına inebildikten sonra.
    yazdığınız kodları ve takıldığınız yerleri belirtirseniz daha yardımcı olabilirim. İyi çalışmalar.
  • label1.text="bir gun c# ogreneceğim inşallah"

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.