• Merhaba,

Elimde dokunmatik ekran ve bir adet arduino ADK mevcut, ekran üzerinden butonlar ile start stop yapacağım fakat adk ile alakalı kaynaklar eski ve az sayıda , demokit uygulaması kullanarak yapmışlar eski uygulamalarda ve şuan uygulama mevcut değil , cihazla haberleştirmeyi farklı yoldan mı yapmalıyım lütfen yardımcı olabilir misiniz.
  • dokunmatik ekran dediğiniz nedir android tabletmi. birde adk desteği yok artık.
  • Normal bir dokunmatik ekran android board ile haberleştiriyorum, adk desteği yok dediniz şuan herhangi bir uygulama geliştiremez miyim
  • Bulduğunuz örnekleri deneyin derim
  • Bluetooth üzerinden haberleştirmeyi düşünüyorum, internete çıkmayacağım çünkü , klasik start stop gibi düşünebiliriz arayüz olarak , öneriniz var mıdır bluetoothtan başka
  • bluetooth u nereye takacaksınız panelde ve bluetooth u nasıl kullanacak. arduıno tarafında pek sorun olmazda
  • Telefonla yapılan led uygulamaları baz aldım açıkcası , dokunmatik ekranı arduino board a bağlayacağım kontrol ettim bluetooth mevcut board da, appinvertor ile arayüz yapıp motoru ekran üzerinden start stop etmeyi düşünüyorum , eksik veya hatalı olduğum yer var mı , siparişlerim elime gelmedi hc05/06 kullanmayı düşünüyorum hm10 ile verim alamadım çünkü
  • kullanalar var yazdığınız kod önemli
  • en kısa sürede deneyeceğim teşekkürler ederim , bi de kablolama sıkıntısı olmayacak o yüzden wifi veya bluetooth dışında bi haberleştirme yapılabilir mi
  • bana kalsa serial olarak kablolo kullanın kablosuz bağlantı herzaman risktir. adk usb servisi ama androide serial usb dönüştürücü ile bağlanabilirsiniz ftdi kablo ile
  • adk ile yapmayı düşünüyorum fakat kaynak sıkıntısı var ve java tarafını bilmiyorum malesef, appinvertör ile yapabilir miyim , ya da tavsiyeleriniz nelerdir.
  • androidte ne yapabiliyorsanız onunla deneyin. pc olsa kolayda c# la yapardınız sitde ornek de var ama android tarafı zor o konuda yardımcı olamam.
  • Teşekkür ederim hocam cevaplarınız için.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.