Geri Sayım Ve Butonla Zaman Ayarı
  • Merhaba arkadaşlar elimde bir proje var ve gerçekleştirmek için yeterli bilgiye sahip değilim baya bi araştırdım birkaç yöntem denedim ama işin içinden çıkamadım bir lcd ekranımız var boştayken ekranda işlemi başlat yazıcak devreye bağlı tuşa bastığımızda 20dk dan geriye doğru saymaya başlayacak süre bitene dek devreye bağlı LED yanacak ve süre bitmeden tuşa tekrar basılır ise kalan sürenin üzerine 20dk daha ekleyecek ve bilgiler lcd ekranda gözükecek bunla alakalı kodu nasıl hazırlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim sen uğraşma ben ücreti mukabilinde sana yaparım diyen olursa nasıl yaptığını detaylı anlatması şartıyla da yaptırabilirim
  • çok güzel anlatmışın anlattığın sırada kodu yazsan 2 gunluk iş en fazla kolay gelsin.
  • Kalan süreyi ekranda gösterme ve tekrar tuşa basıldığında kalan sürenin üzerine yenisini ekleme kısmını çözemedim malesef

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.