client.println
  • client.println("center:new google.maps.LatLng(35.555,35.555),");

35.5555 yazan yerlere arduinodan değişken koymak istiyorum formül nasıl
  • "center:new google.maps.LatLng(35.555,35.555)," bunu parçalaman lazım

String veya int degisken = yazmak istediğin değer 35.555,35.555

String mainString = "center:new google.maps.LatLng(" + degisken + "),"

client.println(mainString);

yapabilirsin , farklı kısa yol var mı şuan aklıma gelmedi varsa arkadaşlar yazarsa ben de faydalanırım
  • BU ŞEKİLDE ÇÖZDÜM DURUMU DİREKT KENDİ DATASINI YAZDIM ORAYA OLDU client.println("<style> #map { height: 400px; width: 500px;} </style> </head> <body> <div id='map'></div> <script>"); client.println("function initMap() { var uluru = {lat: "); client.println(gps.location.lat(), 6); client.println(", lng: "); client.println(gps.location.lng(), 6); client.println("};"); client.println(" var map = new google.maps.Map( document.getElementById('map'), {zoom: 8, center: uluru, mapTypeId: 'satellite'});"); client.println(" var marker = new google.maps.Marker({position: uluru, map: map}); } </script>");
  • sunucuya php kodunu basıyorsunuz galiba, tam hakim olmadığım için bişey diyemedim :) sorunu halletmenize sevindim kolay gelsin
  • evet sonuçta alt yapı tarayıcıya ait olduğu için php html js hepsini yiyor :) teşekkürler

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.