Arduino Remote Yourself Parmak
  • Evet Öncelikle Coşkun abiye ve diğer tüm Arduino Türkiye takımına hörmetler.
    Abi işin kısası ben şu blink yapmadan robot yapmaya çalışanlardanım.
    1 senedir çıldırdım inat ettim blink olmaz dedim bişekilde bişeyler yaptım.
    Sonra tıkandım temele dönmem gerektiğini düşündüm.
    Önce arduino kitabını aldım bitirdim
    Sonra 2. arduino kitabını aldım onuda bitirdim.
    Türkçe kaynak çok kısıtlı ve bu iki kitap'ta benim için velinimet anlayacağınız.
    Şuanki konumum;
    Programlama becerisi temel düzeyde ancak oturup şakır şakır olmasada yazıyoruz bişeyler.
    Program okuya bilme becerim çok ilerledi çünkü sürekli kodları kopyala yapıştır hazıra kon meselesi yüzünden içli dışlı olduk kafamıza göre bikaç yerde ayar çektik derken ilerledi.
    Her neyse işin özü Coşkun abi eğer türkçe kaynak olarak bu kitapları karşımıza çıkartmamış olsaydı muhtemelen arduino'yu birdaha usb'ye dahi takmamak üzere çekmeceye bırakacaktım.
    Başlığımıza döneyim..
    Şöyle ufak bir proje yaptım: http://www.instructables.com/id/Adruino-Finger-Remote-Yourself/
    Ve sizlerle de paylaşmak istedim.Paylaştıkça çoğalır misali.
    İlgisini çeken arkadaş olursa yardımcı olurum. Bundan sonra yapmış olduğum bu tür ufak projeleri burada paylaşma kararı aldım umarım bende destek olabilirim.
    Biraz önsöz gibi oldu ama projede arada kaynadı.
    Hayırlı sahurlar.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.