Chubby-1 Otonom Robot Projesi ve Bluetooth Kontrol [Ekleme]
  • Merhaba arkadaşlar
    Bu yazıda yapmış olduğum otonom olarak oda içinde dolaşabilen robot projemin videosunu ekleyeceğim.

Robotun üzerinde sadece bir adet ultrasonic uzaklık sensörü ve servo vardır. Bu robotun eski videosu şuan kasasını değiştirerek daha modüler bir hale getirdim ve motor sürücüsünü shield şeklinde pcb ye bastım. Ek olarak bluetooth kontrolü ekledim bilgisayar veya telefondan veri alıp gönderebiliyor. Yeni videoyu ve fotoğraflarını en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. Eğer bir öneriniz veya sorunuz olursa buraya yazabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bluetooth modulünü robota monte ettim. Kasasını değiştirdim. Onun videosunuda ekliyorum. Herhangi soru veya önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

• hocam yeni videoyu bekliyoruz..ellerine sağlık..teşekkür ederim..
  • Yeni videoyu ekledim. Ben teşekkür ederim.
  • Hocam sensör için cayro kullandın mı ?
  • çağdaş güzel hareketler bunlar, başarılar dileriz. buna bir bak :) http://arduinoturkiye.com/blog-blog-blog-iste-butun-mesele/
  • @Korhan Üzerinde şuan gyro yok sadece ultrasonic var. @okoman teşekkür ederim blog çok iyi olur aslında kaynak açısından ama şuan sadece bu çalışma var elimde ve şu sıralar sınavlardan dolayı pek vakit ayıramıyorum.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.