uzaktan akıllı ev otomasyonu
  • merhaba arkadaşlar ben android telefondan ve bilgisayardan internet üzerinden lanbaları elektirigi buna benzer cihazları role ile kontrol etmek istiyorum acaba bu dediklerimi arduino sayesinde yapabilirmiyim ve bunu yapmak için hangi cihazları en sağlıklı nereden teymin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
  • bu tip projeleri yapabilirsiniz herhangi bir satın alma yapmadan önce bol bol proje araştırın nasıl yapıldığını inceleyin. illa bir yerden başlayayım diyorsanız arduino uno alırsanız örneklerle başlarsınız. uno ile beraber başlangıç seti aldığınızda bir çok temel komut ve projeyi ve kullanmayı öğrenmiş olursunuz. arduino basittir ama kolay değildir. el becerisi, elektrik elekronik ve programcılığa yatkınlık gerektirir. kolay gelsin...
  • verdiğiniz bilgiler için teşekürler peki uno kart almak ıstesek nereden temin edebilirim acaba
  • orjinal ürünler robotistan.com da vardır. daha ucuz orjinal olmayan klon ürünler ise direnç.net te vardır. klon urunler farklı uretıcıler tarafından uretılmış kopya urundür bazı durumlarda farklı malzemeler kullanabiliyorlar ve devre çalışmayınca çok uğraştırıyor yeni başlayan kişilerde bıkkınlık yaratmakta.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.