windows phone ile bluetooth uzerinden arduino kontrolu
  • Merhaba. TechBitar nickli birinin internette arduino yu android üzerinden kontrol etmek için yazdığı ardudroid uygulamasını gordugumde, ben de benzerini Windows Phone ile yapayım demiştim, ancak fırsat bulabildim ve çalışır hale gelen uygulamamın ekran goruntulerini, oneriniz olursa dinlemek için paylaşıyorum. Henuz windowsphone stora yuklemedim, bir hafta içinde onu da yuklemiş olacağım.

https://onedrive.live.com/?id=1CFDE93507C680F9!848&cid=1CFDE93507C680F9&group=0#id=1CFDE93507C680F9!10510&cid=1CFDE93507C680F9&group=0

İlk defa onedrive dan link paylaşıyorum, bende açılıyor resimler ama sizde açılmazsa başka bir yolla paylaşayım.

Program bluetooth üzerinden arduino ya komut gönderiyor, digital analog ve metin mesajı olarak uce ayırdım, digital istediğiniz pinlere toggle button ile on off gönderebiliyorsunuz, analog için 0 -255 arası değer gonderebiliyorsunuz, mesajda ise yazdıgınız metin arduinoya gidiyor.
  • Merhaba. Uygulamamı tamamladım, ismi ArduLumia, windows phone store da bulunabilir. Bir de video çektim,
    buradan izleyebilirsiniz.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.