hangi motor sürücüyü kullanmaliyim
  • 5 servo ile robot kol yapiyorum ancak hangi motor sürücüyü kullanmam gerektigini bilmiyorum. Servolar mg995
  • servo motorların nasıl sürüldüğünü inceleyiniz.
  • Motor sürücü kullanmadan harici güç kaynağına tek servo sürüyorum. ama servo için motorlar sacmaliyor. motor sürücü derdi devamını diye sorayım
  • Motor sürücü derda devamidir
  • harici kaynaktan yeterli akımı çektiği sürece ve harici kaynak ile arduino'nun GND lerini birleştirdiğiniz sürece sıkıntı yaşamamanız gerek.
  • Teşekkürler
  • Merhaba ozaslan

Yukarıda cevaplar verilmiş bende bi ekleme yapmak istiyorum;
    test yaptığım zamanlarda aşağıdaki ürünü kullandım c# ile program dahi yazmana izin veriyor dll mevcut arayüzü var ve belli komutları saklayabiliyor usb bağlantısını kessende cihaz kendi üzerindeki komutları işliyor güzel başarılı bir cihaz basit bir otomasyon sistemi yapmana izin verir. servolarda tavsiye ederim ben mg996 olanı kullandım
    http://www.robotistan.com/6-kanal-usb-servo-motor-kontrol-karti-micro-maestro-6-channel-usb-servo-c

Kolay Gelsin

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.