GSM/GPRS/GPS Modül İhtiyacı Olanlar
  • Merhaba arkadaşlar,
    Tüm ürünlerin IMEI numaralı kayıt edilmiş olup
    2G modül
    3G modül
    İçerisinde dahili GPSi bulunan modül
    İçerisinde dahili GPS i bulunmayan modül
    Geliştirme kiti
    Piyasada bulunan bütün ürünlerden daha düşük fiyata temin edebilirim. İlgilenenler bana mesaj atabilir.
    Not: Geliştirme kiti arduino ile uyumludur.

Gün içerisinde kendi yapmış olduğum ufak bir demo videosu koyacağım. Bu size modül ve işlev olarak fikir verecektir.
  • kendinize bir blog açıp gerekli resim teknik bilgi ve ornek programları koysanız daha uygun olur. bu şekilde olmaz...
  • Reklama girerse konuyu silebilirim. Burdaki amacım düşük fiyatlara bu ürünlerin kullanılmasını sağlamak. Blog için çok fazla zamanım yok. O yüzden aktif olarak takip ettiğim forum burası olduğu için buraya yazdım.
  • ticaride olsa bu şekilde bir sonuç alamazsın. satılan ürün hakkında bilgiler olur kaynak olur ornek olur daha cezbedici olur. bu şekilde başına iş alırsın mılletın parasını alıp projesi ortada kalır. urunun ozellıgı fıyatı olur resmı olur alacak olan karar verır aldıgındada gereklı orneklerı yukler dener. bu şekilde alana da satana da tavsiye etmem
  • Dediğim gibi reklam olarak algılanmasın diye kısa tuttum. Yoksa ürünün markası, modeli, kaynağı, datasheeti, kullanma klavuzu, at komut seti görselleri dahil herşeyi belli. Neyse bu konu problem yaratacak galiba. İsterseniz konuyu silebilirsiniz.
  • ürün adlarını ve fiyatlarını yazarsan seviniriz.
  • İstediğin bilgiyi mesaj yolu ile sorabilirsin.
  • Biraz gecikmeli oldu fakat sonunda çekebildim videoyu. Bu tür projeler ile ilgilenenlere fikir vereceğini umuyorum.

• Konu güncel GSM/GPRS/UMTS - GPS modül kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • 5:37 kapı çalıyo ustad :)
  • Merhaba, gprs i nasıl kullandınız acaba bu tarz konularda yorumlarınıza sıkca rastladım kod paylaşımı yaparak yardımcı olabilir misiniz? herhangi bir sensörden veri okuyup bunu internet sitesinde göstermek istiyorum. get post ile yapıcam web servis ve web sunucu yazdım php bilgimde var fakat arduinoda ki veriyi web servise nasıl atacağım hakkında bilgim yok, çok araştırıyorum fakat gerçek anlamda işime yarayacak kod bulamıyorum siz gps ile aldığınız veriyi internete yollayabiliyorsanız benimde istediğim bu nasıl yaptınız anlatır mısınız? kod paylaşabilirmisiniz? hazır kütüphane mi yolladınız? SIM800F kullanıyorum bende..
    Teşekkür ederim şimdiden iyi çalışmalar

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.