arduino ethernet shield grafik çizdirme
  • herkese merhaba.Arduino tabanlı emg ölçme cihazı yaptık.burda ölçtüğümüz verileri ethernet shield üzerinden bi internet sayfasına grafiği aktarmak istiyoruz.grafiği hem arduinoda hem matlabda çizdirdik fakat bi türlü internet üzerinden aktaramıyorum bu grafiği.grafik sürekli akan bi grafik bu arada.yardımlarınızı bekliyorum
  • sorun anlaşılmadımı yoksa ilgilenicek kimse yokmu?
  • web sayfasında gosterme işi bıraz meşakkatlı jquery kullanan bir line grafı tablo/yada sizin ekg grafiğini javascrip ile halletmenız lazım.
    şu orneği buldum bı bakın http://osama-oransa.blogspot.com.tr/2010/03/draw-ecg-using-java-script-draw.html
  • bu sayfadakileri birebir yaptım fakat burda anlık veri alımı olmuyor.olan verileri okuyor sadece.dolayısıyla tam işimi görmedi hocam.
  • ee sen de bişeyler yapacaksın grafiği çizmeyi yapmış veriyi de sen besleyeceksin şablon hazır gerisi senın emeğin. herşeyi internetten beklemeyin değil mi...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.