IOS bluetooth klavye
  • Herkese hayırlı akşamlar, elimde hm-10 bluetooth modülü var, iphone a bir bluetooth seri port dinleme programı yazdım. arduino ve bluetooth modul ile iphone a string data gönderebiliyorum. fakat gönderdiğim data sadece kendi yazdığım programda görünüyor. Ben ise iphone un benim bluetooth modülümü bluetooth klavye olarak görmesini istiyorum, dolayısıyla herhangi bir metin belgesine dahi string yollayabilmeyi hedefliyorum, yani ekranda ne açıksa oraya yazılsın gönderdiğim string. bu modülle bunu yapmak mümkün müdür ? iphone neden benim modülümü bluetooth cihaz olarak görüyor da bluetooth klavye olarak görmüyor ? bu soruların cevabını bilen varsa paylaşırsa sevinirim :) iyi akşamlar
  • ios standart bluetoth protokolu kullanmaz ondan bağlanamazsınız özel modul almanız lazım 100usd cıvarına satılıyor androidle deneyin. bt klavye meselesi ayrı bir iştir cihazlar serial port olarak kullanır sadece...
  • bt klavye olarak görmediğinde sadece kendi yazdığım programla dinleyebiliyorum ama, ben bt klavye olarak istiyorum ki her programda ekrana yazabilsin, bunu hm-10 yada hc-05 ile yapamazmıyım ? bu iş için herhangi bir yararlı link mevcutmudur paylaşabileceğiniz ve benim yararlanabileceğim ?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.