Arduino Uno ile PowerHD AR-3606HB motorunu süremiyorum.
  • Arduino Uno ile PowerHD AR-3606HB servo motoru sürmek istiyorum ancak mikro servoları sürmek istediğim gibi kodları yazdığımda AR-3606HB çalışmıyor ayrıca Arduino Uno üzerindeki L ledi yanıp sönüyor.Servoyu sürmem için ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz?
  • polulu sitesinde foruma sordunuzmu. çok farklı oldugunu düşünmüyorum elinizde başka servo varsa kodunuzu onla test ettınızmi
  • Evet test ettik elimde birde proje için kullanacağım PowerHD HD-1900A model 180 derece dönebilen servo bulunmakta aynı kodu attığımda servo çalışıyor.Elimde AR-3606HB model servo iki tane var ikisi de aynı hataları veriyor.Daha önce de 360 derece sürekli dönebilen fs90r model servo motor kullanmıştım ancak hiç böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
  • Motorun datasheette pwm sureleri verilmistir. Manuel o degerleri verip hareketi izleyin bakalim

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.