Yazılım Kodları Görme
  • Merhabalar biz arkadaşlarla arduino engel algılayan robot projesi yaptık ve bitirdik.Robotumuz çalışıyor ama hoca bizden robotun ide dosyasımı bişey istedi robotta çalışan kodlarımı idesi mi dedi.Biz bu projeyi ve kodları arkadaşın pcde yapmıştık arkadaşın pc formatlandı arduino daki kodlar filan gitti.Benim pcye ardunio unoyu usb kabloyla bağlıyoruz gözükmüyor arkadaşta gözüküyodu pc bozulmadan önce.Kısacası biz bu robotumuzda şuan çalışan kodları benim pc de nasıl görebiliriz.Bide bu ide farklı bişey mi nedi bu ide ?
    Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • geçmiş olsun kodlar gitmiş mefta olmuş kod olarak göremezssiniz.
  • ilk defa çalışıyorum arduino ile ama arduinoyu ne zaman açsanız son yüklediğiniz program her zaman çalışır ve görünür şeklinde biliyodum internettten ama gelmez diyosuz yani göremeyiz biz kod üzerinde baya değişiklik filan yapmıştık ta son halini kodun hatırlamıyoz robottta bende değil şuan bende yazdığımız kodlardan bi tanesi var ama çalışıp çalışmadığını hatırlamyorum şuan hem kodu da deneyemem bu ayın 23'de anca deneyebilirim kodları tekrar robata yükleyerek öyle deniyicem ama kodu atsam bi hata var mı bakabilir misiniz
  • elinizdeki kodu compile edin hatasız geçiyorsa robota yukleyıp deneyerek anlaşılır ancak.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.