WeMos D1 R2 - Access Point
  • Merhaba Arkadaşlar,

Elimde, şu linkteki üründen var https://goo.gl/hrZQEc ESP8266 tabanlı Ardunio.

İnterneti karşı komşudan alıyorum fakat tek bir odada güzel çekiyor bu sebeple sağlıklı kullanamıyorum. Yapmak istediğim bu ürünle access point yapabilir miyim ?

Kartla ilgili çok detaylı anlatımlar örnekler vs. yok. 2 gündür araştırıyorum fakat elle tutulur bir şey çıkmadı.

Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.
  • internet erişimi amacıyla acces point olarak kullanamazsınız. esp8266 ıle yapılan herşeyi wemos la yapabilirsiniz. kullanım amacınız wifi uzerinden ulaşıp ustunde bağlı olan sensorlerı okuyabılır yada yonetılıbırsınız veya wifi ile ınternete bağlı ıken uzaktakı bir noktaya veri yollayabilir yada yine usutundekı sistemlerı yonetebılırsınız bu mantıkla kullanmaya çalışın.
  • Yapmak istediğim şey mümkün değilmiş ondan dolayı aramalarımda bir şeye rastlamadım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  • a101 de bugun kampanya vardı 50 tl ye accespoint genişletici satıyorlardı bir bakın
  • İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim. Şimdilik atıl durumda olan laptop ile hotspot sağladım.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.