Arduino baslangiç seti
  • elektrık elektronık okuyorum ama suan ingilizce hazırlıktayim.arduino ile uğraşıyorum.arduinoda imkanlarımı ve arduinonun çalışma prensibini daha iyi anlamak adina arduino seti almayi düşünüyorum.kendi arduinom var ama başka bir malzemem yok.ancak okulda malzeme var robot toplulugunun labında.orada ki malzemeleri kullanarak bişeyler yapmaya calisiyorum.ama tabi haftada bir girebiliyorum oraya.bunun için kendi setimi almayi düşünüyorum.internetten setlere baktım ama pek bi tecrubem olmadıgından dolayı karar veremiyorum - ne derece faydalı bir set-ne derece baktıgım setin fiyatı uygundur-baktıgım sette olmayip başka almamda fayda olacak olan malzemeler varmıdır?-.sizlerden kendimi geliştirmeme faydası olacak olan set tavsiyelerinizi ve ilave olabilecek almamı onerebileceginiz malzemeleri söylemenizi istiyorum.
  • yapmak istediğin projeleri düşün malzemeleri alt alta yaz kendi listeni oluştur. çoğu sette 100 parça yazıyor ama 30tane 1k drençide hesaba katınca fazla bişey gelmiyor ana malzemeler zengin olursa daha gelişmiş projeler yapabilirsin.
    Lcd, servolar, step motorlar, motor sürcüler, rf moduller, bt moduller, sensorler, butonlar, ledler, potlar, uzatma kabloları, breadboard, adaptorlar vs... hep projelerde lazım olur.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.