Bursada C Dili ya da Arduino Eğitimi Hk.
  • Merhabalar.
    Bursada Bilgeyazan Eğitim Kurumu haricinde C dili eğitimi veren bir kurs vb. biliyor musunuz? Araştırdım ama o eğitim kurumundan başka C dili eğitimi veren yok ve o da 6 ayda bir açılıyormuş.
    arduino konusunda da bir yer bulamadım. lütfen kendin yap, internetten vs. demeyin. çünkü internetteki "türkçe" dökümanlar hiç de yeterli değil.
    şimdiden teşekkürler.
  • C dediğin nedir ki bir if birde else :)
  • herkes C'yi yaşamış yutmuş arkadaş. yapılar, pointerlar, en kral algoritmalar.. bravo valla.
  • Bu arada algoritmayla Cnin veya başka bir platformun alakası yoktur :)
    algoritma senin bir işi yapma yöntemindir.
    Bilgi olsun diye söyledim
  • youtube yeter de artar bile:)
  • sıkıntı turkçe kaynaktan ogrenılmek ıstenmesi sanırım. yabancı dil oldugunda ogrenılebılecek ıkı şeyden biri matemetık diğerı programlama dilleridir. kavramların turkçede karşılığını uydurmakda yetersiz kalmışız bu işlerı bız ıcad etmedıgımız ıcın yada boşverıp oldugu gıbı hafızlayarak ogrenmeye çalışıyoruz. olmuyor tabi yada bir yere kadar.
  • YouTube Bilgisayar Kavramlari kanalını incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  • ingilizcem yeterli değil hatta yok ise öğrenecek daha doğrusu öğretecek babayiğit yok mu yani? bu işi de mi beceremiyoruz?
  • Bursa'da yaşayan ve c bilen bir babayiğit forumda yokmuş, bunu da ogrenmis olduk..

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.