Ethernet shield soru ???
  • Selam üstadlar ben Ethernet shield almayı düşünuyorum sorum ise şu direk internet kutusuna bagladigimizda internet kutusunun internet erişimi olması şart mı yani internete bağlı olmayan bir modeme baglarsam sikintisiz çalışır mı bu basit led örneklerini falan yapabilir miyim evde internet olmadığından soruyorum değerli cevaplariniz için şimdiden teşekkürler
  • Evde internet yok ise şayet modem yerine bilgisayarına bağlayabilirsin bilgisayarın üzerinde ip alacaktır ethernet shield daha sonra aldığı ip zaten senin ethernet arayüzünde görebilirsin bilgisayarın o şekilde localde çalışabilirsin.
  • Süper fikirmis bunun yanında modemden tabletten bağlanamayacagim anlamına gelir mi esp8266 ile boş modeme bağlanmıştım intsiz olarak orayı anlayamadım değerli yorumunuz için çok teşekkürler.
  • aynı ağda olmadığnız zaman adrese ulaşamazsınız yani şöyle siz yukarda dediğim gibi işlem yaptınız sonra dediniz ki ben tabletten o ip adresine gireyim giremezsiniz.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.