Ardunio hafıza yetersiz
  • Ardunio ile Yeni çalışmaya başladım fakat ışık yakıp söndürdükten sonra yani ilk kodumdan sonra yeni bir kod yazamıyorum derle dediğimde hafıza yetersiz diyor nasıl çözebilirim sorunu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim
  • led blinki yuklemeyi deneyin ne yapaıyor bakalım
  • tercihlerden değişiklik de yaptım hala bu çıkıyor yardımcı olabilir misiniz teşekkürler şimdiden.
    "C:\Program Files (x86)\Arduino\hardware\tools\avr/bin/avr-objcopy" -O ihex -R .eeprom "C:\Users\user\AppData\Local\Temp\arduino_build_955283/Blink.ino.elf" "C:\Users\user\AppData\Local\Temp\arduino_build_955283/Blink.ino.hex"
    Çalışmanız programın 928 bayt (2 %) saklama alanını kullandı. Maksimum 32256 bayt.
    Global değişkenler belleğin 9 byte kadarını (0%) kullanıyor. Yerel değişkenler için 2039 byte yer kalıyor. En fazla 2048 byte kullanılabilir.
  • Arduino modeli ni doğru secmemisinizdir ide de
  • nasıl yani nasıl düzeltebilirim ayrıntılı yazabilir misiniz yeni öğreniyorum bu arada teşekkür ederim.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.