Java TMPlatform SE binary çalışmayı durdurdu problemi
  • Arkadaşlar Mrb. Formda araştırdım böyle bir problemden daha önce bahsedilmemiş o yüzden yeni konu olarak açıyorum. Ben bilgisayar öğretmeniyim, öğrencilerime görsel tabanlı Scratch programını anlatıyordum. Gelecek yıl işin içine devreleride sokmak istedim. Arduino rev3 kapsamlı set aldım. Web sitelerinde anlatıldığı gibi Arduino IDE bilgisayarıma kurdum Kartı bilgisayarıma taktım, bilgisayar kartı okudu ama arduino ide progarmını çalıştıramıyorum sürekli "Java TMPlatform SE binary çalışmayı durdurdu" penceresi açılıyor ve program daha açılmadan kapanmış oluyor. Javayı kaldırıp tekrar kurdum, progtamıda aynı şekilde ama bir türlü çalıştıramadım. Lütfen yardım edin.
  • faydası olur mu bilmiyorum şurada bir eleman bişeyler yapmış bir deneyın ıstersenız
  • Üstadım teşekkür ederim minecraft için anlatmış eleman. Bastan sona izledim ama benim işime yarar bir bilgi yok.
  • Daha önce bir arkadaş sorunu şöyle çözmüştü , daha öncesinde bilgisayarına yüklemiş olduğu programlardan biri bu hatayı tetikliyordu , geri yükleme ile geçmişte ki bir tarihe giderek boot etti ve sorununun düzeldiğini söylemişti.
  • Evet aynen oyleymis, format attim problem cozuldu.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.