phpmyadmin de veri atma
  • phpmyadmin de ben gps gprs ile aldığım verileri kurmuş olduğum localhostun içine göndermek istiyorum ama nasıl yapabilirim bilgisi olan varsa bu konu hakkında bilgilendirebilir mi ? Bu sayede gönderdiğin yerde bulduğum enlem ve boylamları görmek istemekteyim nasıl yapılabilir
  • arduıno neresınde bunun
  • arduıno ile gprs gps modül yani sim808 birleştirip verileri arduıno üzerinde okuyup phpmyadmin üzerinde hazırladıgım veritabanına bu aldığım enlem boylam bilgilerini atıcam ve hazırlanmıs olan veri tabanında ayrıca google map üzerinde de göstericem lütfen bilgisi olan yorum yapsın yorum yapmak için yorum yapmayın
  • Puhahhahahha çok iyi, Ömer Hocam arduino boyutunu anlamak için müneccim olmadığınız için sizi kınıyorum.Telepatik olarak 1.yazıyı okuyunca arkadaşın 2.yazısını zihninden okumuş olmalıydınız, çok ayıp etmissiniz:))))
    Bilgisi olan derken, zaten en bilgili şahıs size cevap yazmış hakir görmüşsünüz.
  • ben yazana bişey demedim bir önceki açtığım yazının altınada saçma şeyler yazan oldu da o yüzden senin gibi mesela
  • liseliler yazmasın yani bsengüler gibi
  • Iltifatina teşekkür ederim sevgili emmre123 kendimi daha genc hissettirdigin icin:)
    Neyse senin konuna gelirsek,
    Arduinodan direkt veritabanına(VT) baglanamazsin arduino ile VT arasında bir arabirime ihtiyacın var, onu araştır.

• arduıno ıcınden dırek mysql e verı yazan bı lınk koymustum burada bı yazıya ama sımdı bulamam. ben anlamıyorum dayak fılan yerız neme lazım
  • phpmyadmin nedir? PHP nedir? mysql nedir? önce bunlara çalışman lazım.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.