Ucuz geliştirme kartı önerisi
  • Öncelikle iyi günler dilerim herkese. Ben bu konuyla geçen haftalarda katıldığım bir IoT workshopu sonrası büyük merak duymaya başladım. Evde kendimce ufak çaplı projeler yapmak istiyorum. Ancak piyasada birsürü farklı marka ve modelde geliştirme kartları görüyorum ve hangisini almam gerektiği hakkında pek bir fikrim yok. Benim işimi görecek düzeyde ve bütçem kısıtlı olduğu için fiyatı da uygun olan bir kaç geliştirme kartı önerebilir misiniz. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
  • neler yapmak istiyorsunuz
  • Yanında bir kaç tane sensör alıp evin sıcaklığını ölçme, geceleri otomatik olarak yanan lamba, sensörlü lamba gibi şeyler yapmak istiyorum. Tabi bunları yapıp sürekli olarak kullanmayı değil de aklıma fikir geldikçe sürekli farklı şeyler denemek istiyorum.
  • robotistan ve direnc.net teki başlangıç setlerını bır ınceleyın 60 tl ile 150 tl arasında değişiyor fiyatlar. yada sadece bir uno alın(15-30 tl) kod yazıp hesaplama yapıp kendınızı de geliştirebılırsınız sonra projeye gore malzemelerınızı bu fırmalardan kargolatırsınız ayrıca.
  • Teşekkür ederim :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook
Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.