Nodemcu Ssid Sorunu ?
  • İyi akşamlar..Ben internette bir projeyi denemek istiyorum daha doğrusu epeydir araştırıyorum ama projeyi yükledikten sonra ssid çıkmıyor serial port ekranında ............................ oluyor ve sonuç yok..Konu röle kontrolü ama neden ssid görüntüleyemiyorum ? Lütfen Yardım edin
  • Büyük harf,küçük harf duyarlı yanlış hatırlamıyorsam, adsl modem yada ap. Nasıl ssid nasıl yayınlanıyorsa oyle girin.
  • Ama hocam benimkinde hiçbir şey görünmüyor serial portta bile nokta nokta gidiyor hiç sonuç alamıyorum
  • seriportta hız problemi var sanki. hız nedir serialde onu kontrol edin
  • Hocam 115200 de kod ve serial de de aynı
  • Gelen yada okudugunuz veriyi hex e donusturup ekranda yazfirin belki A dan kucuk veya Z den buyuk bisey geliyordur
  • hocam ben yeniyim biraz amatörüm bana yardımcı olur musunuz? skype teamwiever yardımıyla ?
  • olamam hocam o kadar da değil. bilinen bir orneği uygulayın yada değişikik yapmadan uygulayın bir orneği
  • hocam zaten bilinen örneğii yapıyorum serail portta connection dedikten sonra ...... diye devam ediyor
  • hocam ben hiç uğraşmadım gözümün önüne bile gelmiyor

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook

Tagged

Açık kaynak kültürü gereği, çözdüğünüz problemlerin çözümlerini paylaşmayı lütfen unutmayın.